Vogëlushja në foto, sot një nga këngëtaret më të përfolura të estradës, e gjeni dot?

Ajo padyshim është një ndër këngëtaret më të komentuara në mediet rozë.

Bëhet fjalë për Nora Istrefin, e cila numëron një karrierë të gjatë muzikore. Por, të kthtehemi pas në kohë, me një fotografi nga fëmijëria e saj, ku tiparet e saj duken po aq të bukura si tani.

Muajin e kaluar Nora u përfol për një afrim më të madh me ish-bashkëshortin, Robert Berisha, pasi dyshja u fotografuan në aeroportin e Prishtinës.

Mirëpo, këngëtarja u shpreh se ata kanë një fëmijë bashkë, dhe do bëjnë çdo gjë që ajo të jetë e lumtur, mirëpo asgjë më shumë mes tyre nuk ka.

Nora dhe Roberti i dhanë fund martesës në vitin 2019.

Be the first to comment on "Vogëlushja në foto, sot një nga këngëtaret më të përfolura të estradës, e gjeni dot?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*