Wanda ndahet nga Icardi: “Shkatërrove një familje për një…”

Wanda Nara është ndarë nga Mauro Icardi. Kështu të paktën sipas veprimeve në Instagram.

Nara ka fshirë të gjitha fotot në Instagram me Icardin dhe në një storie ka shkruar: “”Një familje tjetër që e shkatërrove për një k***ë, transmeton Reporteri.net.

Dyshja njiheshin për një lidhje të fuqishme me njëri-tjetrin dhe dukej se kishin një dashuri platonike.

Por, duket se përkundër lidhjes së fuqishme që kishin, diçka ka plasaritur marrëdhënien e tyre.

Be the first to comment on "Wanda ndahet nga Icardi: “Shkatërrove një familje për një…”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*