Ylli i Kosovës, Milot Rashica është bërë të mërkurën baba për herë të dytë.

Futbollisti i njohur shqiptar, Milot Rashica, është bërë të mërkurën baba për herë të dytë.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Belkize Kera, janë gëzuar me një tjetër djalë.

Lajmin e ka bërë të ditur vet sportisti me prejardhje nga Vushtria, përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram.

Be the first to comment on "Ylli i Kosovës, Milot Rashica është bërë të mërkurën baba për herë të dytë."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*