Zhegrova me një predhë të pandalshme, Kasami shënon për fitoren e Baselit

Edon Zhegrova ishte fantastik në ndeshjen e Ligës së Konferencës, të cilën Baseli e zhvilloi si mysafir i FC Kairat Almaty.

Anësori i Kosovës hyri në lojë në minutën e 64 të takimit dhe i mjaftuan pesë minuta që të shënonte.

Zhegrova e mori topin krijoi hapësirë nga jashtë gjashtëmbëdhjetëmetërshit, ndërsa goditja e tij ishte e pandalshme (69’).

Be the first to comment on "Zhegrova me një predhë të pandalshme, Kasami shënon për fitoren e Baselit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*