Zvicra U21 publikon listën e lojtarëve të ftuar, nuk mungojnë tre talentët kosovarë

Kombëtarja e Zvicrës U21 ka bërë publike listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen miqësore ndaj Irlandës U21, përcjell Insporti.

Në këtë listë ndodhen tre talentët shqiptar, Amir Saipi, Kastriot Imeri dhe Albian Hajdari.

Amir Saipi para disa viteve kishte pranuar të jetë pjesë e Kosovës është përfshirë në Kombëtaren e Zvicrës U21, bashkë me Kastriot Imerin dhe 17-vjeçarin shqiptar Albian Hajdari.Lista e plotë.

Be the first to comment on "Zvicra U21 publikon listën e lojtarëve të ftuar, nuk mungojnë tre talentët kosovarë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*