Zyrtare: Atdhe Nuhiu largohet nga Kombëtarja e Kosovës: ju përqafoj të gjithëve dhe jeni në zemrën time përgjithmonë

Atdhe Nuhiu, edhe zyrtarisht është larguar nga Kombëtarja e Kosovës.

Këtë ai e bëri të ditur vetë nëpërmjet një shkrimi në llogarinë e tij në “Instagram”.

Sulmuesi i Apoel Nicosia, i ka falënderuar tifozët dhe të gjithë ata që e kanë përkrahur.

Be the first to comment on "Zyrtare: Atdhe Nuhiu largohet nga Kombëtarja e Kosovës: ju përqafoj të gjithëve dhe jeni në zemrën time përgjithmonë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*